Versenynaptár

2017. évi tájékozódási túraversenyek - 2017.02.15 -i állapot
Időpont Név Helyszín Kategóriák Rendező szervezet Főrendező Telefon e-mail Bajnokság
2017.02.18 Egri Tavaszváró Eger felnőtt,ifi,gyermek Heves Megyei Természetbarát Szövetség Bóta Attila 36 /322–862 20/9651 - 432 botaattila1969@gmail.com
2017.03.05 Silvanus parkverseny Budapest B,C Siivanus Sportegyesület Hegedűs Béla 30/233-5256 hbfort@gmail.com Budapest bajnokság
2017.03.25 Bakancsos Atom Kupa Geresdi-dombság A,B,C Demeter Egyesület és ASE Természetjáró Szakosztály Jakab Albert 36204318112 jakab.albert@dmtr.hu Országos felsőfokú csapat bajnokság Országos középfokú bajnokság
2017.03.26 Gémes parkverseny Budapest B, C Gémes TE Dravecz Ferenc 30/446-1481 f.dravecz@gmail.com Országos középfokú bajnokság Budapest bajnokság
2017.04.02 Gémes városismereti verseny Budapest B, C Gémes TE Lehoczki Zoltán 20/982-2363 lehoczkizoli@citromail.hu Budapest bajnokság
2017.04.08 REZÉT Kupa Pirtó A_B_eC_C Démász-Rezét SE Franczva László 30/34-92-471 laszlo.franczva@edf.hu Országos felsőfokú csapat bajnokság Országos középfokú bajnokság
2017.04.09 Eltájoló Kupa egyéni Kaskantyú F,N,Ny Eltájolók TSE, Kiskőrös Döme Géza 20/3409807 eltajolo@gmail.com Országos egyéni bajnokság
2017.04.15 Tavaszi Mátra Kupa Mátra F,N,Ny, B,C Mátra TTS Vályi Nagy Károly 30/2187-461 valyink@t-online.hu Országos középfokú bajnokság Országos egyéni bajnokság
2017.04.22 Varsányi Kupa Pilis-hegység Összes A, B, eC, C (KGy) MVM SE Bacsó Nándor 06/26-341-919; 30/951-2036 banan36@t-online.hu Országos felsőfokú csapat bajnokság Országos középfokú bajnokság Budapest bajnokság
2017.04.23 Kőbányai Barangolók Kupa Budapest A Kőbányai Barangolók SE Komoróczki András 20/430-6821 komoroczki@t-online.hu Országos felsőfokú csapat bajnokság
2017.04.23 Föld Napja Kupa Budapest/Péterhalmi- erdő B, C Ferihegyi Benke Rezső TSz Szádeczky-Kardoss Tamás 20/585-1681 szadeczkykt@gmail.com Országos középfokú bajnokság Budapest bajnokság
2017.04.30 Gémes Majális Kupa Budapest B, C Gémes TE Balázs József 30/913-3320 jozsefb67@gmail.com Országos középfokú bajnokság Budapest bajnokság
2017.05.13 Spartacus Kupa egyéni Nagymágocs F,N,Ny Szentesi Spartacus Szentesi Spartacus 70/3726282 baratl72@gmail.com Országos egyéni bajnokság
2017.05.20 Napernyő Kupa Bükk A, B Kárpát Egyesület Eger Bóta Attila 36 /322–862 20/9651 - 432 botaattila1969@gmail.com Országos felsőfokú csapat bajnokság Országos középfokú bajnokság
2017.05.21 Hollós Kupa Bükk F,N,Ny Tiszaújvárosi Sport Club Természetjáró Szakosztály Fehér János 20/976-0421 feherj@yahoo.com Országos egyéni bajnokság
2017.05.21 Kőbánya Kupa Budai-hegység B, C Orion TTE Kovács Tamás 30/238-2197 tamas3kovacs@freemail.hu Budapest bajnokság
2017.05.27 Gyermeknap Kupa Solymár A, B, C Gémes TE Dravecz Ferenc 30/446-1481 f.dravecz@gmail.com Országos felsőfokú csapat bajnokság Országos középfokú bajnokság Budapest bajnokság
2017.06.10 Velence Kupa Velencei-hegység B, C Fejér Megyei Természetbarát Sz. Horváth István 20/325-5210 vadrigo@freemail.hu Országos középfokú bajnokság Budapest bajnokság
2017.07.02 Gerecse Kupa Pusztamarót/Gerecse B, C Természetjáró Fiatalok Szövetsge Dravecz Ferenc 30/446-1481 f.dravecz@gmail.com Országos középfokú bajnokság
2017.07.15 Spartacus Kupa Éjszakai Ópusztaszer A-A70, B Szentesi Spartacus Szentesi Spartacus 70/3726282 baratl72@gmail.com Országos felsőfokú csapat bajnokság
2017.09.03 Campona Kupa Budapest B, C Gémes TE Balázs József 30/913-3320 jozsefb67@gmail.com Országos középfokú bajnokság Budapest bajnokság
2017.09.09 Eltájoló Kupa Kisizsák A-A36, A50, A60-A70, B, eC, ifj.eC Eltájolók TSE, Kiskőrös Döme Géza 20/3409807 eltajolo@gmail.com Országos felsőfokú csapat bajnokság Országos középfokú bajnokság
2017.09.23 Zemplén Kupa egyéni Rudabányácska F,N,Ny Sárospatak Eleketromos SE Kókai Péter 20/575-5729 kokai.peter49@gmail.com Országos egyéni bajnokság
2017.09.24 Zemplén Kupa csapat Rudabányácska A, B Sárospatak Eleketromos SE Jármy István 70/50-91-862 istvan.jarmy@hotmail.hu Országos felsőfokú csapat bajnokság Országos középfokú bajnokság
2017.09.24 Gémes Kupa Budapest B, C Gémes TE Dravecz Ferenc 30/446-1481 f.dravecz@gmail.com Országos középfokú bajnokság Budapest bajnokság
2017.10.01 Silvanus tájékozódási verseny Budapest B,C Siivanus Sportegyesület Hegedűs Béla 30/233-5256 hbfort@gmail.com Budapest bajnokság
2017.10.07 Katica Tanya Zöldpont Tájékozódási Túraverseny Kaposvár környéke csapat A,B,C Zöldpont Életmódklub Fodor Péter 20/41-96-764 zoldpont@somogy.hu Országos felsőfokú csapat bajnokság Országos középfokú bajnokság
2017.10.14 Mátra Kupa Mátra A, B, C Mátra TTS Bodor Ilona 30/9682-963 bodor.ilona@t-online.hu Országos felsőfokú csapat bajnokság Országos középfokú bajnokság
2017.10.21 Köztársaság Kupa Budapest B, C, GPS ZÖLDSPORT Egyesület Szádeczky-Kardoss Tamás 20/585-1681 szadeczkykt@gmail.com Országos középfokú bajnokság Budapest bajnokság
2017.11.04 Avar Kupa Mátra B, C Mátra TTS Kékes TTE Vályi Nagy Károly 30/2187-461 valyink@t-online.hu Országos középfokú bajnokság
2017.11.09-12 Versenybírói tanfolyam, évzáró Paks Demeter Egyesület és ASE Természetjáró Szakosztály Jakab Albert 36204318112 jakab.albert@dmtr.hu